Блог ua

Facebook чи Google: Який шлях реклами вибрати для вашого бізнесу?

У сьогоднішньому цифровому світі рекламний ринок домінує над іншими. Втім, як визначити, яка платформа — Facebook Ads чи Google Ads — буде найвигіднішою для вашої компанії? Розглянемо основні особливості кожної платформи.

Facebook

Facebook – це платформа, що дозволяє зосередитись на відвідувачах, які приходять за розвагами та спілкуванням. Це ідеальне місце для реклами товарів, які можуть імпульсивно привернути увагу, таких як модний одяг або новітні гаджети. Наприклад, часто саме завдяки Facebook люди вперше дізнаються про модні бездротові навушники чи еко-товари.
Джерело: Boast.io

Google

Тут вас зустрічає аудиторія, що уже визначилася з покупкою. Вони знають, чого хочуть, і активно шукають це. При введенні запиту "купити новий смартфон" Google надає їм безліч варіантів.

Як обрати?

Думайте про свої бізнес-цілі:
  • Для підвищення обізнаності про бренд або привертання уваги до новинки, оберіть Facebook.
  • Якщо мета — швидкий продаж конкретного товару, краще використовувати Google Ads.
  • Для малих бізнесів з обмеженим бюджетом, Facebook часто надає більш демократичні умови.

Секрет ефективності

Комбінуйте обидві платформи для найкращого охоплення. І не забувайте про консультації з експертами, такими як команда Penguin-team, щоб отримати максимальний ефект.
Порада: Завжди підготуйте свою сторінку чи сайт до запуску реклами. Facebook вимагає активної бізнес-сторінки, а Google — добре оптимізованого сайту.
Шукаєте способи оптимізації рекламних витрат? Спробуйте наш сервіс Budgetmaxx і отримайте максимум від свого бюджету!