Блог ua

Революційна рекламна стратегія TikTok на 2023 рік

Поява TikTok відкрила нові неабиякі можливості для бізнесу, проте успіх на цій платформі залежить від ефективної рекламної стратегії, а не просто привабливого контенту. Відсутність такої стратегії може призвести до втрати конкурентних переваг, неможливості залучення нової аудиторії чи збільшення обсягів продажів. Отож, давайте розглянемо стратегію реклами в TikTok, актуальну на 2023 рік, яка дозволить покращити результати вашої рекламної кампанії, виділитися серед конкурентів і привернути увагу вашої цільової аудиторії.

Чому варто обрати TikTok Ads?

Зараз, коли Facebook, Instagram та YouTube стають все складнішими і досить витратними платформами для реклами, реклама в TikTok дозволяє увійти в рекламний простір на початкових етапах та використовувати всю потужність платформи TikTok, перш ніж ринок стане перенасиченим. Справа в тому, що користувацька база TikTok постійно росте та розширюється, виходячи за межі підліткової аудиторії. За аналітичними даними, близько 53% користувачів TikTok - це люди старше 30 років.

Вражаючий фактор - головний компонент реклами TikTok

Чомусь досі вважається, що рекламні оголошення в TikTok повинні вписуватися в загальний стиль контенту, що створюють звичайні користувачі. Однак тут варто звернути увагу на один важливий фактор, що виділяє рекламу в TikTok серед іншого контенту - це несподіванка, яка привертає увагу користувачів. Погодьтесь, більшість людей споживає контент у соціальних мережах майже бездумно, швидко переглядаючи стрічку і відео. Але що, якщо саме ваше оголошення змусить їх зупинитися на ньому?

Один з самих простих способів привернути увагу глядачів - створювати рекламний контент з швидкою зміною кадрів (кожні дві секунди) і частою зміною планів. Рекомендується також додавати якісь елементи для привернення уваги і експериментувати зі звуковим супроводом, щоб створити оголошення, яке точно виділиться серед іншого контенту. Рекомендуємо стежити за рекламою конкурентів ніші в бібліотеці реклами:

Рекламна стратегія в TikTok 2023, що точно дасть результат!

Якщо ви плануєте запустити рекламну кампанію в TikTok у 2023 році, вам потрібна ефективна стратегія реклами для досягнення бажаних результатів. Пропонуємо ознайомитись із п'ятиетапною стратегією, яка допоможе вам створити привабливе рекламне оголошення, привернути увагу аудиторії та підвищити результативність вашої кампанії. Давайте розглянемо кожен етап детальніше.

  1. Інтрига: Розпаліть цікавість аудиторії, продемонструйте новий підхід до досягнення бажаного результату або розпочніть оголошення з захопливого факту.
  2. Розповідь: Розкажіть історію, що відповідає на проблеми вашої цільової аудиторії.
  3. Переломний момент: Виділіть унікальний механізм або підхід, який відрізняє ваш продукт або послугу від конкурентів.
  4. Навчання: Представте глядачам три прості кроки для досягнення бажаного результату.
  5. Перехід: Завершіть оголошення чітким закликом до дії - відвідати веб-сайт, підписатись або здійснити покупку.

Отже, реклама в TikTok – незамінний інструмент для компаній, що прагнуть досягти вражаючих результатів і привернути увагу широкої аудиторії. Завдяки ефективній п'ятиетапній стратегії реклами в TikTok та застосуванню елементів несподіванки, ви зможете збільшити зацікавленість глядачів і залученість вашої цільової аудиторії.
Адже для того, щоб саме ваше оголошення виділялося на фоні інших, потрібно адаптувати власний творчий підхід до негласних правил TikTok. Також намагайтесь використовувати усі можливості TikTok для більш точного таргетування реклами, як наприклад, сервіс BudgetMaxx, завдяки якому ви зможете економити рекламний бюджет без додаткових витрат, одночасно збільшуючи кількість лідів і продажів; отримаєте доступ до цінних навчальних матеріалів від офіційних маркетинг-партнерів Google і Facebook, а також зможете отримати кешбек до 2% від сервісу, беручи участь у партнерській програмі сервісу.

Скористайтеся перспективними можливостями TikTok і розкрийте весь рекламний потенціал цієї платформи!