Блог ua

Google Marketing Live 2023: прискорте зростання за допомогою свого додатка

На конференції Google Marketing Live 2023 анонсували нові можливості, які допоможуть споживачам більше покупати через ваш додаток. Безперешкодний перехід клієнтів з онлайн-простору у ваш застосунок, особливо для тих, хто вже його використовує. Крім того, покращено відстеження та вимірювання ефективності рекламних кампаній для додатків на пристроях iOS. Ми хочемо зробити процес здійснення покупок простішим і зручнішим для клієнтів, а для вас - дати нові можливості привернути більше клієнтів і розвивати бізнес.
Насолоджуйтесь перевагами більш привабливих оголошень для додатків! Рекламні кампанії для додатків, побудовані з використанням штучного інтелекту, допоможуть вам ефективно рекламувати ваш застосунок на популярних платформах і каналах Google - все це в рамках однієї кампанії.
Зробіть свої оголошення для додатків справжніми вітринами магазинів для покупців! Додаючи інформацію про продукти через фіди. Тепер ви можете використовувати нові формати на YouTube Shorts та використовувати інвентар у фіді, щоб привернути більше конверсій. Рекламодавці, які вже додають фіди продуктів у свої кампанії для застосунків, збільшують кількість конверсій на цілих 11%.
  • Використовуйте рекламні можливості для просування спеціальних акцій та пропозицій, коли клієнти шукають найкращі угоди. Сезонні коригування дозволяють ефективно управляти моментами підвищеного попиту від користувачів, наприклад, під час свят. Надавайте інформацію про майбутні рекламні заходи та очікувані зміни коефіцієнта конверсії, і наші кампанії для додатків автоматично оптимізують ставки для максимальної ефективності. Після закінчення сезонного заходу кампанії повертаються до звичайного режиму роботи.
  • Фіди продуктів вже доступні, а можливості використання рекламних активів і сезонних коригувань будуть доступні в бета-версії найближчими місяцями. Тож не пропустіть шанс зробити свої оголошення для застосунків ще привабливішими та ефективнішими!

Підвищіть прибутковість і лояльність клієнтів за допомогою Web to App Connect!

Коли клієнти встановлюють ваш додаток, вони шукають зручності, тому важливо зробити процес здійснення покупок максимально зручним.

Web to App Connect - це універсальне рішення, яке надає зрозумілі покрокові інструкції з налаштування відстеження конверсій, визначення ставок і створення прямих посилань. Це допоможе вам оптимізувати перехід з інтернету в ваш додаток для клієнтів, які вже користуються ним. У середньому, використання Web to App Connect збільшує коефіцієнт конверсії для кліків, які спрямовуються до вашого застосунку, на 12%.

Бета-версія Web to App Connect вже доступна в Google Ads. Зверніться до команди Google, щоб почати використовувати це рішення вже сьогодні і підвищити ефективність вашого застосунку.

Покращіть вимірювання та ефективність ваших кампаній для додатків на пристроях iOS!

Впровадили вдосконалену систему вимірювання конверсій на пристроях для кампаній iOS. Це безпечне рішення, що використовує анонімні дані першої руки для збільшення кількості спостережуваних конверсій, які можна оптимізувати у вашій кампанії. В найближчі місяці чекаємо на підтримку інших типів користувацьких ідентифікаторів, таких як телефонні номери, щоб ще більше розширити можливості спостереження за конверсіями. У додатках, де більшість користувачів входять до системи, впровадження системи вимірювання конверсій на пристрої призвело до збільшення кількості установок користувачів на власних майданчиках Google у середньому на 12%.
Також тейстуйте нові інтеграції з SKAdNetwork. Тепер Google Analytics 4 дозволяє вам інтегрувати ваш застосунок із SKAdNetwork, щоб отримувати детальніші звіти про встановлення за різними каналами та атрибуцію. Якщо ви ще не налаштували схему цінності конверсії SKAdNetwork для вашого застосунку за допомогою схваленого партнера Google з атрибуції застосунків, то найближчими тижнями ми презентуємо нові інструменти, які допоможуть вам налаштувати цю схему в Google Analytics 4. Ця установка дозволить вам привласнити значення подіям у застосунку, які мають найбільшу важливість для вашого бізнесу, щоб ви могли краще вимірювати й оптимізувати їх. Оптимізація ставок на основі цінності зараз доступна в бета-версії. Дізнайтеся більше про рекомендації щодо кампаній для додатків на пристроях iOS.
В результаті всіх цих нових функцій і поліпшень, Google пропонує широкий спектр інструментів і рекомендацій для підвищення ефективності кампаній застосунків. А для ефективного використання реклами й заощадження бюджету, використовуйте сервіс Budgetmaxx, який допоможе вам ще ефективніше працювати з вашим рекламним кабінетом.