Блог ua

Google Marketing Live 2023: Помножте свої результати за допомогою кампаній Search and Performance Max

Чи вважаєте ви, що досягти найвищих результатів у цифровому маркетингу неможливо? Ми раді вас здивувати! На Google Marketing Live 2023 було представлено безліч нововведень, які перевернуть ваше бачення цифрової реклами. Однією з особливо яскравих зірок цього заходу стали кампанії Search and Performance Max. Приготуйтеся до здивувань, адже ми розкриємо всі переваги цієї інновації та детально покажемо, як ви можете використати її потенціал для отримання вибухових результатів у вашій рекламній кампанії.

Створюйте більш ефективні кампанії в пошуковій мережі за допомогою нового діалогового інтерфейсу в Google Рекламі:

Збільшуйте число підключень клієнтів за допомогою Performance Max

Performance Max - це справжня сила для залучення клієнтів, і тепер ми розкриємо, як використовувати її на повну потужність. Вам дозволено використовувати нові цілі, щоб максимізувати цінність як для нових, так і для наявних клієнтів. Поділіться своїми списками клієнтів з Google AI, щоб отримати найкращі результати на кожному етапі життєвого циклу споживача. Рекламодавці, які вже високо цінують нових клієнтів і використовують режим New Customer Value Mode у Performance Max, зазнали зростання рентабельності рекламних інвестицій на 9% і збільшення частки нових клієнтів на 5%. Наша команда постійно вдосконалює методи залучення нових клієнтів у Performance Max, щоб ви могли оптимізувати їх для максимальної довічної цінності. Це лише початок, але ми вже бачимо неймовірні результати!

Скористайтеся поліпшеннями в Smart Bidding.

Smart Bidding - це інтелектуальна система прогнозування ставок, яка допомагає досягати неймовірних результатів у ваших рекламних кампаніях. А тепер, завдяки використанню штучного інтелекту Google, Smart Bidding стала ще розумнішою! Вона може краще розуміти пошукові запити та наміри споживачів, завдяки великим мовним моделям, що використовуються у торгах. Таким чином, Smart Bidding оптимізує пошукові запити, з якими раніше працювати не доводилося, забезпечуючи ще більшу ефективність вашої реклами. Важливо зазначити, що серед мільярдів пошукових запитів у Google щодня 15% є новими, ніколи раніше не зустрічалися. А тепер, завдяки покращеному Smart Bidding, ваші оголошення з'являтимуться в самісіньких цінних моментах пошуку, відкриваючи нові можливості для вашого бізнесу.

Пропонуйте нові можливості для реклами за допомогою ШІ.

Ми робимо перші кроки у поліпшенні пошуку за допомогою генеративного ШІ. Протягом найближчих місяців ми плануємо провести експерименти з пошуковими та товарними оголошеннями, які будуть вбудовані безпосередньо в моментальні знімки і діалоги на основі ШІ. Наша команда також працює над новими форматами, що використовують генеративний ШІ, для створення високоякісних та релевантних оголошень, спеціально налаштованих для кожного користувача на різних етапах їхнього пошукового шляху. Ми ставимо відповідальний підхід до розвитку реклами в цьому новому інтерфейсі, дотримуючись уроків, які ми вивчили з відгуків користувачів, і тісно співпрацюємо з рекламодавцями, щоб пропонувати ще більш ефективні рішення.

Створюйте нові високоякісні активи в Performance Max.

Розуміємо, що творчість є ключовим фактором для вражаючого впливу вашої реклами. Тому ми з радістю представляємо оновлений процес створення ресурсів у Performance Max, що базується на генеративному ШІ. Залиште свої деталі, щоб допомогти Google AI краще зрозуміти ваш бізнес, і ви отримаєте безліч варіантів текстових і графічних ресурсів, які легко можна включити до вашої рекламної кампанії. Більше того, ви зможете самостійно налаштувати ШІ, щоб отримати додаткові варіанти, відповідні вашій уяві. Ці оновлення незабаром стануть доступними для рекламодавців у англомовних країнах і дозволять вам розкрити нові горизонти творчості.

Спільна робота більш ефективна в Ads Creative Studio.

Спільна робота - це справжня сила. Тому ми підготували для вас нові інструменти у Ads Creative Studio, які полегшують командну роботу творчих і медійних груп. Зараз ви можете передпереглядати й експортувати Performance Max об'єкти прямо у Google Рекламі, а також отримувати рекомендації та специфікації, щоб переконатися, що ваш креатив налаштований на успіх ще до його запуску. Оглядач тенденцій в Ads Creative Studio також стане вашим незамінним помічником у відкритті останніх пошукових тенденцій та даних для розробки неймовірних ідей.
фото взято з сайту: https://support.google.com/google-ads/answer/13602916

Експериментуйте та отримуйте глибші знання, щоб побачити, що впливає на продуктивність.

  • Проводьте нові типи експериментів. Проведіть A/B-тестування різних конфігурацій у рамках однієї кампанії Performance Max, наприклад увімкніть функцію розширення кінцевого URL, щоб ви могли побачити, як вона працює. Бета-версія буде доступна пізніше цього року.
  • Покращена аналітика пошукових запитів на сторінці Insights включатиме більше категорій пошукових запитів, ніж будь-коли раніше, щоб допомогти вам зрозуміти наміри клієнтів і те, як вони шукають вашу компанію. Ви зможете застосовувати діапазони дат, що налаштовуються, переглядати історичні дані та завантажувати їх для глибшого вивчення. Вони також будуть доступні через API Google Ads на додаток до основного інтерфейсу Google Ads.
  • Покращена аналітика продуктивності на сторінці Insights спростить кілька пояснень та аналітичних даних в одному єдиному поданні, як-от історію змін та статистику аукціонів.
  • Нові аналітичні дані про об'єкти дадуть вам більш детальну інформацію про вашу творчу ефективність. Наприклад, зрозуміти, які креативи не знаходять відгуку у певної аудиторії. І отримаєте рекомендації щодо використання нових ресурсів, створених ШІ, або стандартних ресурсів, які можуть поліпшити результати.
Одним словом, Google Marketing Live 2023 дарує вам безмежні можливості у світі цифрового маркетингу. Вирушайте у захопливу подорож з кампаніями Search and Performance Max, які здатні змінити ваш підхід до реклами та помножити ваші результати. І не забувайте про BudgetMaxx - ваш незамінний помічник у економії рекламних витрат. Отже, готуйтесь до успіху та підкорюйте нові висоти рекламного світу разом із Google!